Skuteczność hipnozy

Jest to terapia krótkoterminowa, wystarczą już 3 transformujące sesje, żeby poczuć zmianę , ulgę i nową jakość życia. Istnieje szereg artykułów z badań klinicznych wykazujących głęboki, pozytywny wpływ hipnozy na życie człowieka. We Francji np. anestezjolodzy znieczulają hipnozą pacjenta(zamiast narkozy) w tzw. chirurgii miękkiej. Jej skuteczność potwierdza dr Alfred A. Barrios, który dokonał ogólnego przeglądu różnych podejść psychologicznych. Co jednoznacznie pokazało, że hipnoza i hipnoterapia to wyjątkowo szybka i efektywna metoda terapeutyczna w przypadku zaburzeń na poziomie ciała oraz umysłu.

Często osoby pytają: czy każdy może zostać zahipnotyzowany…odpowiedź jest tak naprawdę prosta. Każdy, kto potrzebuje zmiany w swoim życiu, rozwiązania swoich problemów, jest gotowy na to, żeby zostać zahipnotyzowanym. Już po pierwszej sesji ma świadomość jaki to cudownie relaksujący stan, w którym nie tylko ciało doznaje ulgi, ale przede wszystkim…głowa. I potrzebne do tego jest tylko wyciszenie ciała i koncentracja głowy na byciu w tu i teraz. Żaden mityczny trans, który wykreowały filmy i media.

Jestem specjalistką w swojej dziedzinie z dużym doświadczeniem terapeutycznym, zatem łączę poznane przeze mnie metody, techniki i narzędzia, po to, żeby jak najlepiej spersonalizować cały proces. Każdy klient z jego problemem jest dla mnie ważny, podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Wiem, że zmiana jaką w procesie terapii dostaje klient jest dla niego najlepsza i służy jego życiu, szczęściu, zdrowiu i spełnieniu we wszystkich obszarach.

Hipnoterapia

93%

po 6 sesjach

Terapia behawioralna

72%

po 22 sesjach

Psychoterapia

38%

po 600 sesjach

źródło: American Health Magazine