Hipnoterapia transpersonalna

Hipnoterapia to forma terapii wykorzystującej hipnozę, jako technikę samodzielną lub uzupełniającą. Hipnoterapia transpersonalna jest podejściem holistycznym, które bierze pod uwagę całość systemu energetycznego człowieka, zakładając, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem i umysłem. Zatem możemy sami uzdrowić siebie, wystarczy tylko, że uwierzymy, iż te mechanizmy są w naszych własnych zasobach. Hipnoterapia Transpersonalna to czas na spotkanie ze swoim wewnętrznym Mistrzem, Wyższym Ja, Energią lub Duszą (w zależności od Twojego światopoglądu), która najlepiej wie, co jest źródłem problemu i jaka będzie najkrótsza droga, aby ten problem rozwiązać. Kiedy koncentrujesz się na swoim oddechu, zatrzymujesz się i zwracasz się do świata wewnętrznego, do swoich zasobów, zaczynasz słuchać swojej intuicji, żyć w zgodzie ze sobą – wtedy właśnie aktywujesz możliwości samouzdrawiania, wówczas w Twoim życiu pojawia się miłość, radość, obfitość, zdrowie, spełnienie i harmonia.

Wspierające słowa moich klientów

Bartek L.

„Dziękuję, to mało powiedziane. Przyszedłem z konkretnym problemem, bo długo zbierałem się, czy w ogóle coś zrobić z tym tematem ale coraz trudniej mi się żyło, wiedziałem., że chcę o siebie zawalczyć.  Zmienić jakość mojego życia, nadać mu sens. W hipnozie w pierwszej sesji nie potrafiłem odpuścić kontroli, ponieważ zawodowo kontroluję wszystko, aż nastąpił  moment, kiedy poczułem, że to najlepszy stan relaksacji, jaki do tej pory kiedykolwiek czułem, i że wszystkiego jestem świadomy, z sesji na sesję biegłem coraz bardziej radosny, pewny, czułem lekkość, zmieniłem niewspierające przekonania, poczułem ulgę. Polecam każdemu, kto chce szybko i skutecznie rozwiązać swoje problemy.” Osoba Violi, naturalna, niczego nie udaje….w bardzo przyjazny i bezpieczny sposób prowadzi cały proces.

Jola D.

Dzięki Violi miałam możliwość zatrzymać się, spojrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy, skontaktować się z tymi częściami siebie, których unikałam. Zostałam wysłuchana, zrozumiana, nie oceniana a przede wszystkim w pełni akceptowana. Gdyby nie jej doświadczenie, łagodne i wspierające przewodnictwo, wiedza, nie udałoby mi się przejść tej konfrontacji. Wyszłam z niej pełna miłości, wybaczenia, wdzięczności oraz gotowości na nową siebie.

Patrycja R

Trafiłam do Violi przez przypadek, chociaż dzisiaj już wiem, że to przypadek nie był. i po prostu miałam ją spotkać na swojej drodze. Hipnoterapia zawsze mnie ciekawiła, ale nie przyszłam na sesje z konkretnym powodem, była to zwykła ciekawość. To co wydarzyło się podczas pierwszej sesji totalnie mnie poruszyło… aktualnie jestem po trzech spotkaniach i czuję się innym człowiekiem, dla mnie było to duże przeżycie i nabranie wiatru w żagle. Polecam wszystkim którzy mierzą się z różnymi problemami – hipnoterapię, jako środek na uleczenie. I konkretnie Violę, która swoją wiedzą i przepięknym wnętrzem jest w stanie otworzyć nawet najtwardszy kamień.

Dorota

Mam 66 lat, mieszkam od 45 lat w Szwecji. 5 lat temu zostałam wdową, (długotrwała choroby męża, jego śmierć ). A później paroletni nowy związek, który zakończył sie w inny ( dla mnie tragiczny) sposób, sprawił, że znalazłam się w szoku i próżni… I wtedy ”znalazłam” Violę. Przeznaczenie? Opatrzność? Los? Nazwijcie to jak chcecie ja to nazwalam: kołem ratunkowym. Jak to możliwe online- zapytacie? Dałam się poprowadzić – czuły, ciepły głos przeprowadził mnie przez wzburzone morze, poprzez łzy, wspomnienia, dzieciństwo i przez cały ten czas czułam się bezpieczna, wiedziałam, że nie upadnę. Ktoś wyciągnął do mnie rękę, wziął mnie w opiekę. Zrozumiał mój ból… Już po dwóch sesjach przyszła ulga i zaczęłam myśleć innymi torami. Byłam otulona jej troską jak ciepłym kocykiem. W czasie ostatniej sesji miałam wizje palm i czułam zapach wanilii. Empatia? Oczywiście… ale także wykształcenie, staż życiowy, doświadczenie i kwalifikacje. Dziękuję Violu że nauczyłaś mnie kochać siebie ( na nowo) i myśleć inaczej. Ta nowa dróżka jest jeszcze wąska ale ja nią pójdę i będę znowu cieszyć się życiem i tym co mam. Wszystkim którzy szukają tej nowej drogi – gorąco polecam oddać się prowadzeniu Violi.

Zaya L.

Piszę tą opinie już ponad miesiąc po zakończonej serii sesji hipnoterapeutycznych z Violką. Dałam sobie czas na osadzenie się po procesie, obserwacje, przemyślenia. Uważam, że mogę śmiało dzielić się wrażeniami z punktu doświadczania zmian. Wiele rzeczy mam już przepracowane w drodze własnego rozwoju. Uważam się za osobę dość świadomą siebie. Autorefleksja, samoświadomość, podejście “meta” na moje życie, istnienie, rozumienie zjawisk, nadawanie znaczenia moim życiowym kawałkom. To wszystko mi służy. Co mnie nurtowało to była ta możliwość, że istnieją kwestie, które mogą nie być dostępne dla mnie na poziomie świadomym. Na tyle racjonalizowane i nie dopuszczane na powierzchnię, bo “tak lepiej”, “mniej boli”, a wpływają na zakrzywienie percepcji rzeczywistości i są formą autosabotażu. Metodą hipnozy byłam zainteresowana od dłuższego czasu. Natomiast zdawałam sobie sprawę z tego, że to bardzo intensywny i głęboki proces więc bardzo ważnym elementem była relacja i zaufanie do terapeuty (stąd też długie poszukiwania – zwyczajnie się bałam). Violka roztacza cudowną energię i postawę akceptacji drugiego człowieka. Nie ma w tym oceny, przyjmuje Cię jakim jesteś. Jest uważna na Twoje potrzeby i w komforcie w otwartej komunikacji. Przechodząc do sesji hipnoterapii, w moim procesie zetknęłam się z treściami, które nie były wcześniej mi dostępne na poziomie świadomym, lub które spychałam na dalszy plan. Momenty trudne były przeprowadzone z dużą wrażliwością, z podążaniem za moją gotowością. Czułam się bezpiecznie konfrontując się trudnymi dla mnie odczuciami. To co biorę z samych sesji hipnoterapii to ogromne wzmocnienie. Podążając z zaufaniem, za Violką, odkryłam źródła swoich zasobów, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Tworzone konstrukty podczas sesji są dla mnie jak narzędzia, które będą mi towarzyszyć, będą dostępne, żeby móc z nich czerpać, kiedy tylko będę tego potrzebować. Po każdej z sesji odczuwałam mocniejsze ugruntowanie w sobie, coraz większe zaufanie do siebie i swojego życia. Zgodę na to, co się zadziewa we mnie i co ma się zadziać w przyszłości. Brak wątpliwości albo, co dla mnie ważniejsze, moja zgoda na ich odczuwanie. Stabilność w moim procesie. Obserwacje po zakończonych sesjach pokazują mi, że zmiany osadzają się w realiach codziennych. Pozwalają na podążanie za sobą, tego co dla mnie dobre, co ma służyć rozwojowi (nawet jeżeli zdaje się być trudne w doświadczaniu). Konfrontowanie z rzeczywistością staje się łatwiejsze, bardziej świadome i w zgodzie ze sobą. W towarzystwie nieocenionej Violki, która podąża, profesjonalnie prowadzi, z zaangażowaniem i zadbaniem o poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Jestem bardzo wdzięczna za wspólny proces. Ma ogromny wpływ na to co się zadziewa obecnie w moim życiu i jestem przekonana, że to jest proces, który będzie mi służył przez całe moje życie.

Daria Ch.

Sesje z Violą to najwyższa jakość oparta na indywidualnym podejściu, bez presji czasu, w głębokiej empatii i braku oceny. Jej umiejętność słuchania, hipnotyczny głos, piękne wnętrze gabinetu od progu budują atmosferę i relację z terapeutą, co ma ogromne znaczenie dla mnie. Przeszłam głęboką transformację, której się nie spodziewałam. jest mi trudno to doświadczenie nazwać i opisać….to taka praca ze sobą, której na poziomie świadomości nigdy nie dopuściłabym do głosu. Nie byłabym w stanie powiedzieć tego nikomu w bezpośrednim kontakcie  w innej terapii, co skrywałam tak głęboko od lat. Odblokowałam w sobie swoje zasoby, które pozwoliły mi wejść na tor pozytywnych zmian w moim życiu. Puściłam przeszłość, osadziłam się bardziej w teraźniejszości i z radością patrzę w przyszłość. Polecam z całego serca.